Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Donosimy, że istnieje możliwość aplikowania do podmiotu zarządzającego Empire State Building o rozświetlenie masztu na szczycie wieżowca wielokolorowym sygnałem dla całego Nowego Jorku i Świata ;). Prosimy o przysyłanie propozycji kompozycji kolorów oraz daty wraz z nazwą wydarzenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenia można wysyłać do końca czerwca 2015 roku.

Jako redakcja portalu EmpireState.com.pl będziemy się starać o status ESB Lighting Partner i promocję wybranego wydarzenia. Wykorzystajmy tą wielką okazję i pokażmy się z jak najlepszej strony. Prosimy o wsparcie i trzymanie kciuków za powodzenie naszej akcji ;).

Wykorzystujemy ciasteczka!

Ta strona wykorzystuje mechanizm ciastek ("cookies"). Informacje nie są zbierane przez nas (firmę Somapro) nawet w celach marketingowych a jedynie służą do przechowywania ustawień pluginów / oprogramowania wykorzystywanego na tej stronie. Wyraź zgodę i przejdź do witryny.