Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Source: www.kpf.com

Najwyższy budynek w śródmieściu jest w budowie od października 2016 roku. Jego pełna wysokość to 427 metrów co uczyni go czwartym budynkiem w Nowym Jorku wyższym od Empire State Building wznoszącym się na 381 metrów o całe 46 metrów. Budynek będzie miał 67 pięter.

One Vanderbilt wypełnia oczekiwania rynku nieruchomości oraz społeczności Nowego Jorku sytuując się zaraz przy najciężej obleganym dworcu Grand Central. Podziemny korytarz prowadzący do dworca metra stworzy nowe połączenie pomiędzy transportem publicznym a prywatną przedsiębiorczością.

Source: www.kpf.com

Empire State Building, Chrysler Building oraz nowobudowany One Vanderbilt stworzą nową cechę śródmieścia Nowego Jorku. Oddalone od siebie o 950 metrów (12 minut na piechotę) umożliwią nowe odniesienie do linii miasta.

Planowane zakończenie prac na trzeci kwartał 2020 roku może zostać przyspieszone dzięki wprowadzeniu nowych technologii budowy.Source: www.kpf.com

Do działu filmy dodaliśmy prezentację tego budynku.

Źródło: www.kpf.com

Wykorzystujemy ciasteczka!

Ta strona wykorzystuje mechanizm ciastek ("cookies"). Informacje nie są zbierane przez nas (firmę Somapro) nawet w celach marketingowych a jedynie służą do przechowywania ustawień pluginów / oprogramowania wykorzystywanego na tej stronie. Wyraź zgodę i przejdź do witryny.