Zachwycające widoki na Empire State Building będą dostępne przez nowe wejście prowadzące od 34 Ulicy poprzez wyremontowane lobby do obserwatorium.

Źródło: EvanJoseph

Każdy turysta w Nowym Jorku powinien mieć go na swojej liście: Empire State Building. Wieżowiec w stylu Art-Deco zaprojektowany przez architektów z firmy Shreve, Lamb, i Harmon w 1931 roku wznosi się na wysokość 449 metrów (z anteną radiowo-telewizyjną) nad Manhattanem. Dzisiaj przecięto wstęgę otwierającą drzwi po transformacji wnętrza lobby w multi-technologiczne doznanie.

Źródło: Evan Joseph

"Stworzyliśmy dużo więcej niż wystawę" powiedziała Michael Beneville z Beneville Studios, bazującego w Nowym Jorku design studia, które łączy grupę architektów, designerów oraz inżynierów w reprezentacyjnych projektach w mieście. "Z dbałością o detale, materiały i jakość wykonania, stworzyliśmy wnętrze uzupełniające wykwintną duszę tego budynku." Przenosząc wejście z 5 Alei na 34 Ulicę poprawiliśmy flow zwiedzających na tarasy obserwacyjne. W nowym lobby skrzą się wkomponowane z pieczołowitą czułością mozaiki struktury budynku, wielkie ekrany LED'owe oraz cyfrowe kioski z biletami. Podwójne, dwukondygnacyjne schody prowadzą bezpośrednio do wind.

Źródło: Evan Joseph

Projekt jest częścią największej rekonstrukcji Nowojorskiej wieży dotychczas - zakończy się dopiero w 2019 roku. Obejmuje wdrożenie cyfrowych standów i instalację sprzętu dla nowej ceremonii zapalania świateł na szczycie.

Anthony Malkin z Empire Realty Trust powiedział: "Empire State Building podwyższa poprzeczkę dla innych obiektów turystycznych o podobnej klasie - do takiej, której nie da się złapać."

Tłumaczenie: Redakcja, źródło: www.architecturaldigest.com

Wykorzystujemy ciasteczka!

Ta strona wykorzystuje mechanizm ciastek ("cookies"). Informacje nie są zbierane przez nas (firmę Somapro) nawet w celach marketingowych a jedynie służą do przechowywania ustawień pluginów / oprogramowania wykorzystywanego na tej stronie. Wyraź zgodę i przejdź do witryny.