W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

 • Nowości

  • Krótki film o ESB

   Redakcja 2018-01-14

   Na kanale Youtube'owym ESB pojawił się krótki film o ludziach pracy związanych z tym landmarkiem:

   "Nowojorczycy, w tym strażak, taksówkarz, nauczyciel i fotograf opowiadają historie o tym, jak najbardziej rozpoznawalny budynek w Nowym Jorku wpłynął na ich życie."

   Znajdziesz go w sekcji Filmy.

  • Wolfenstein 2 - Gra z Empire State Building w tle

   Redakcja 2018-01-07

   Wolfenstein 2 - The New Colossus to nowa gra z Bethesdy wydana pod koniec października zeszłego roku. Opowiada o akcji agenta Blazkowicza na terytorium Stanów Zjednoczonych opanowanych przez nazistów. Jedną z misji jest dotarcie do Empire State Building w Nowym Jorku zniszczonym przez uderzenie bomby atomowej. Jest to oczywiście alternatywna wersja historii po II Wojnie Światowej i nie brałem jej na serio ;-).

   Źródło: empirestate.com.pl

   Źródło: empirestate.com.pl

   Gracz musi dostać się do wnętrza budynku i zlokalizować reaktor atomowy podłożony przez hitlerowców. Prowadzi go przyjaciółka Caroline, którą poznał w U-Boocie zmierzającym przez Atlantyk do wybrzeży USA.

   Uwaga na zasadzki!

  • Linked-In w Empire State Building

   Redakcja 2017-12-23

   Znana internautom firma LinkedIn otworzyła biura w Empire State Building. Zlokalizowana na ponad 5 piętrach firma informatyczna przygotowała dla swoich pracowników kolorowe wnętrza w stylu "open office" z muralami. Misja firmy LinkedIn i kultura korporacji łączy profesjonalistów z wielu zakątków świata.

   Źródło: twitter.com

   Źródło: twitter.com

  • Guillermo też tu był

   Redakcja 2017-12-03

   Guillermo - znany amerykański komik, postanowił odwiedzić Empire State Building aby przekonać się na własnej skórze ile potu trzeba wylać aby wbiec na 86 piętro. 

   O 6:00 rano pojawił się w garniturze przed głównym wejściem budynku. A co było dalej - obejrz ten filmik.

   Jimmy Kimmel Live

  • Run-Up 2018 - ruszyła rejestracja na zawody

   Redakcja 2017-11-19

   Właśnie rozpoczęła się rejestracja do kolejnego Run-Up'u na szczyt Empire State Building. Sportowcy i amatorzy z wielu krajów wystartują 7 lutego 2018 o godzinie 8 wieczorem. Do pokonania jest 1576 stopni a finisz znajduje się na tarasie obserwatorium na 86 piętrze. Wpisowe za uczestnictwo wynosi $125.

   W zeszłym roku, wśród mężczyzn zwyciężył Polak - Piotr Łobodziński ze świetnym czasem 10 minut i 31 sekund. Rekordowy czas padł w 2003 roku - Australijczyk Paul Crake uzyskał czas 9:33.

   Redakcja portalu Empirestate.com.pl życzy udanych zawodów!

  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 (11)

RSS Channel